Про досягнення і втілення мрій: у Франківську презентували збірку історій, присвячену молоді з інвалідністю (ФОТО)

Автор: Турій Роман

27 Лис, 2018 12:02

Про досягнення і втілення мрій: у Франківську презентували збірку історій, присвячену молоді з інвалідністю (ФОТО)

У вівторок, 27 листопада, франківській благодійний фонд “Карітас” презентував збірку історій про роботу з людьми з інвалідністю “Любов у істині: побачити й прийняти”.

Читайте також: Президент відзначив вісьмох прикарпатців державними нагородами

На презентацію завітали герої збірки, з яких написані історії, їхні батьки, а також представники влади і соціальних служб міста.

У збірці зібрано сім історій про осередки самодопомоги молоді з інвалідністю, що діють у районах Івано-Франківської області. Чого навчилися, яку професію освоїли та яку мрію втілили у життя – у невеликих історіях про дітей та молодь з інвалідністю, інформує “Галка”.

Отець Володимир Чорній, директор БФ “Карітас Івано-Франківськ”, каже, збірка – свідчення співпраці церкви, держави і громадських організацій.

“Ця збірка – не піар нашої організації, а свідчення любові до ближнього. Ми зробили аналіз по нашим селам щодо діток з інвалідністю і зрозуміли, що ними мало хто цікавиться, тому вирішили створити групу самодопомоги”, – каже Чорній.

Завдяки роботі структур самодопомоги, близько 250 дітей та молодих людей з інвалідністю, їх батьки отримують від “Карітасу” організаційну, матеріальну та фінансову підтримку для проведення різних тренінгів, гуртків, організації спілкування та знайомства з новими друзями.

До слова, презентація збірки “Любов у істині: побачити й прийняти” припадає на Всеукраїнський день добрих справ, який Україна відзначає вперше. З цієї нагоди франківський “Карітас” за підтримки міської влади проводить благодійну акцію #ЩедрийВівторок з метою збору коштів для людей з інвалідністю.

Заступник міського голови Івано-Франківська Олександр Левицький вважає, день добрих справ має бути на щоденній основі.

“Це має бути у нашому серці, від душі робити добрі справи просто так”, – каже Левицький.

Виконавча директорка Наталія Козакевич підсумовує, що за останні чотири роки Івано-Франківський “Карітас” спільно з новоствореними групами самодопомоги пройшов складний шлях. Однак вважає, не дивлячись на всі трудноді, перешкоди, іноді брак досвіду, організація досягла гарного успіху.

“Цією публікацією підбиваємо підсумки нашої спільної співпраці, радіємо нашим здобуткам та дякуємо нашим партнерам Акції “Людина” та Карітас єпархії Фульда за те, що завдяки їм “Карітас” заявив про себе, як про неурядову організацію, яка може відстоювати права осіб з інвалідністю на Франківщині”, – каже Козакевич.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...