Про пільги мобілізованим підприємцям Івано-Франківська

Автор: Комарщук Олександра

28 Тра, 2016 18:36

Про пільги мобілізованим підприємцям Івано-Франківська

Мобілізовані підприємці та особи, які ведуть незалежну професійну діяльність, на весь період військової служби звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з ПДФО, єдиного податку та ЄСВ.

Про це йдеться у положеннях Закону України від 20.05.2014 №1275-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації», яким запроваджено низку пільг для мобілізованих осіб.

Щоб отримати пільги треба подати заяву та копію військового квитка або іншого документа із зазначенням даних про призов такої особи на військову службу під час мобілізації. Вказані документи подаються до податкової інспекції за місцем реєстрації впродовж 10 днів після демобілізації або після закінчення лікування (реабілітації).

Звільнення від податків діє за умови, що такі мобілізовані підприємці чи самозайняті особи не мають найманих працівників.

У разі наявності найманих працівників, на період перебування на військовій службі підприємець визначає уповноважену особу для здійснення господарської діяльності, яка несе відповідальність за нарахування та сплату податків до бюджету.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry