Про поведінку, парфуми та одяг – у Франківську провели тренінг з особистісного розвитку для жінок (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

29 Чер, 2019 18:31

Про поведінку, парфуми та одяг – у Франківську провели тренінг з особистісного розвитку для жінок (ФОТО)

29 червня в Івано-Франкіську провели тренінг з особистісного розвитку для жінок “Вона знає talk”.

Організаторами тренінгу виступила web-платформа UaModna. Ця подія об’єднала у собі три цікаві теми, які є затребуваними для жінок. Говорили про одяг, парфумерію та поведінку. Одразу три професійні лекторки розповіли, що сьогодні в тренді, чому манери — це важливо, а також присутні дізналися, як носити унікальні аромати та знайти свій.

“У Франківську такі події ще не проводились, тож ми хотіли започаткувати певну традицію – для жінок і про жінок. Це цікаво та актуально, адже обговорюємо три найнерозгаданіші теми: це манери, одяг і парфуми. Сьогодні тут зібралась найкрутіша жіноча тусовка”,- розповідає менеджерка проекту UaModna Юля Юрченко.

Говоримо про найдівчачіші теми, кажуть організаторки заходу.

“В Івано-Франківську не так багато зараз корисних заходів, які могли б допомогти жінкам у їхньому розвитку. Ми обрали теми, які не були раніше розголошенні не лише у Франківську, але й у інших містах. Хочемо щось порадити цікаве іншим жінкам, ділитись досвідом”,- зізнається шеф-редакторка web-платформи UaModna Ліля Колісник.

Розпочали тренінг темою “Стиль — як спосіб вираження себе!”. Спікеркою виступила персональна та фешн-стилістка, засновниця бренду ідеальних прикрас “MINE accessories”, директорка із розвитку центру краси та моди “Star Face Family” Оля Галушка.

“Стиль – це не про речі, не про модні тенденції та тренди. Стиль – це сукупність характерних ознак, особивостей характерних чому-небудь. Стиль це не про бренди, не про PRADA, ZARA. Це про тебе, як особистість. Це унікальність, зручність, комфорт, мікс стилів, сила одягу, натхнення, трансформація”,- розповіла Оля.

Наступною провела тренінг Тамара Марзаганова — консультантка зі світського та ділового етикету, fashion-порадниця, авторка тренінгів із самопрезентації, стилю, етикету та пластики тіла.

Вона провела майстер-клас «Елегантні манери та пластика тіла».

А також гостя зі Львова Юлія Разліваєва виступила із темою: “Нішева парфумерія: лекція-дегустація для любителів та початківців”.

Крім безлічі нових знань та знайомств, присутніх частували напоями, а також була ефектна фотозона і фотограф, який допоміг закарбувати ці миті.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry