Про робочу машину подбає СТО VARTO IF: переваги корпоративного обслуговування авто в Івано-Франківську

Автор: Турій Роман

15 Сер, 2023 10:20

Поділитись публікацією
Про робочу машину подбає СТО VARTO IF: переваги корпоративного обслуговування авто в Івано-Франківську

Коли йдеться про технічне обслуговування автопарку компанії, надійний та компетентний партнер – це необхідність. Мережа професійних автосервісів VARTO IF в Івано-Франківську – це вибір для фірм, які прагнуть мати надійні та завжди справні автомобілі. Що саме робить СТО VARTO IF особливим та неперевершеним партнером у корпоративному обслуговуванні авто?

Впевнений вибір: переваги СТО VARTO IF для корпоративних клієнтів

VARTO IF має досвідчений колектив, здатний забезпечити високий рівень обслуговування автопарку будь-якої величини та різноманітності. Седани, позашляховики, мікроавтобуси будь-якої довжини (пасажирські чи вантажні) різних баз та малі вантажівки – фахівці СТО завжди в курсі особливостей автотехніки у своїй сфері. 

На VARTO IF отримаєте більшість потрібних послуг – від шиномонтажу та різної діагностики, до ремонтів двигунів, коробок передач, гідравліки та інших елементів авто.Це дозволяє компаніям бути впевненими в якості виконаних робіт та надійності своїх автомобілів. Тож залиште свій комерційний автопарк у досвідчених руках професіоналів, і ви отримаєте гарантований результат, з яким ваш бізнес буде на висоті. 

Оскільки мережа професійних автосервісів VARTO IF (на вулиці Коновальця та Калуському шосе) розпочала роботу на початку 2023 року, СТО має найсучасніше обладнання для роботи і продовжує інвестувати в оновлення своєї технічної бази. Тож ремонт та обслуговування автомобілів відбувається за найвищими стандартами якості. Це особливо важливо для сучасних технологічних авто, які потребують особливого підходу та кваліфікованих фахівців. 

 

Індивідуальні умови та гарантія на роботи

VARTO IF розуміє, що різні компанії мають різні потреби та умови. Тому є можливість налаштувати індивідуальні умови обслуговування для кожного клієнта. Тож корпоративні клієнти можуть забезпечити необхідний сервіс для своїх авто без зайвих витрат. Існує можливість прийому авто на сервіс чи ремонт у будь-який день тижня чи року, адже у поломок немає вихідних.

І, повірте, вашу проблему тут гарантовано вирішать, шукати майстрів на інше СТО не відправлять.  

Крім того, VARTO IF відповідає за якість своєї роботи, надаючи гарантію на виконані роботи. Довіряючи VARTO IF, ви можете зосередитися на своєму бізнесі, знаючи, що стан автопарку перебуває під надійним контролем.

Зафіксуйте ще раз список переваг корпоративного обслуговування на СТО VARTO IF:

  • Досвідчений та професійний колектив фахівців
  • Можливість обслуговування різних типів авто
  • Повний комплекс послуг – як планове техобслуговування, так і терміновий ремонт
  • Великий склад запчастин для оперативного ремонту
  • Гнучкі умови оплати та можливість укладання офіційних договорів
  • Можливість, при потребі, підтримки 7 днів на тиждень
  • Гарантія на виконані роботи

VARTO IF – це надійний та компетентний партнер для корпоративного обслуговування автомобілів в Івано-Франківську. Завдяки досвіду, професіоналізму, новітній техніці та індивідуальному підходу мережі професійних СТО VARTO IF, ваш автопарк завжди буде у справному стані, а ви і ваші колеги матимете можливість зосередитися на своєму бізнесі.

Це ідеальний вибір для підприємств, які цінують свій час і ресурси. І нехай ваші автомобілі завжди будуть в ідеальному стані завдяки VARTO IF!

 

Зверніться до консультанта, аби отримати розрахунок обслуговування вашого автопарку – контактний телефон для корпоративних клієнтів: +38 067 492 11 15 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про авто варто дбати: як на СТО VARTO IF поєднують увагу до машини і клієнта (ФОТО)

Шукайте компанію у соцмережах: 

Facebook: https://www.facebook.com/varto.service/
Instagram: https://www.instagram.com/varto.if/ 

Сайт: https://www.varto-auto.com.ua/

Партнерська публікація

Теги: