Про світ Гаррі Поттера знімуть нове кіно

Автор: Вадим Войтик

24 Сер, 2014 14:26

Поділитись публікацією
Про світ Гаррі Поттера знімуть нове кіно

Девід Єйтс, режисер останніх чотирьох фільмів про Гаррі Поттера, зніме нову картину з персонажами всесвіту «Гаррі Поттера». Майбутні три фільми серії «Фантастичні звірі і місця їхнього проживання» розкажуть про автора підручника, за яким навчався чарівник. Вихід першого фільму призначений на листопад 2016 року.

Про плани зняти нову трилогію стало відомо рік тому. Дія в ній відбуватиметься за 70 років до подій «Гаррі Поттера». Головним героєм стане Ньют Скамандер – вчений-магізоолог, який написав підручник, за яким Поттер навчався на першому курсі школи магів. Копію вигаданого підручника Роулінг опублікувала в 2001 році.

Нові фільми не стануть пріквелами історії про Гаррі Поттера, а розповідатимуть окрему історію, основна подія якої відбуватиметься в 1920-і роки в Нью-Йорку.

Джоан Роулінг раніше говорила, що з великим інтересом поставилася до пропозиції Warner Bros. екранізувати підручник:

“Я подумала, що це чудова ідея. Книга так довго існувала в моєму всесвіті, я знаю багато чого про Ньют. Віддані фанати Гаррі Поттера знають, що я люблю його настільки сильно, що одружила його внука, Рольфа, на одній з моїх улюблених героїнь – Полумні Лавгуд”.

Девід Єйтс був четвертим за рахунком режисером у кіносеріі про молодого чарівника. До нього перші чотири фільми знімали Кріс Коламбус, Майк Ньюелл і іспанський майстер Альфонсо Куарон. Єйтс привніс в серію, за його власними словами, «частку небезпеки».