Пробачте, але це жахливо: іванофранківці не оцінили презентацію найкращого укриття в дитячому садочку (ВІДЕО)

Автор: Вадим Войтик

07 Сер, 2022 18:07

Поділитись публікацією
Пробачте, але це жахливо: іванофранківці не оцінили презентацію найкращого укриття в дитячому садочку (ВІДЕО)

Заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Дротянко показала відео з облаштованого в одному з дитячих садочків міста укриття. У коментарях іванофранківці презентацію розкритикували: “виглядає жахливо”. 

“Тут є все необхідне для перебування дітей: просторі зали, місця для сидіння, іграшки⚽️, ілюстровані книжечки для читання📚, інтернет та санвузли. А великі білі стіни служать полотном для творчості 🖼“, – вважає Дротянко. 

Втім, більшість коментарів думку заступниці Марцінківа не поділяє. 

Mariana Vershynina Хоча б побілити стіни, то велика складність?

Людмила Лінник Пробачте, але це жахливо. Палети з дірами, прикриті ряднинкою… дитина стає, потрапляє в дірку ногою – маємо на пустому місці травму. Повітряна тривога може тривати 20 хв. А може 2-3 години. Діти не будуть нерухомо сидіти на тих палетах. вони будуть по них лазити, ставати ногами, товктися. Це супер зручно? ні. Це безпечно? ні.

Юлія Ободянська Зате плакати по місту висять.

Таня Стадник Звичайно, не дай Бог, але діти, які бачили війну, в підвалі сидять як миші(…. та і не факт, що підвал врятує… пробачте за песимізм..

Iryna Galasa Цікаво🤔 20 млн. виділено на облаштування укриттів по Івано-Франківській області) на що… на піддони та вапно ?… Невже таке укриття збереже життя присутніх від прильоту?

Olesia Maliuvanchuk Є туалети, вода, де сісти – це чудово. Чесно, не білені стіни в умовах війни – це не критично. Критичний дійсно відсутність туалетів. У підвал можна спустити каремати і вже буде де сидіти, лежати, читати. Це все вирішується.

Наталія Павлів-Демяник Ну реально таке викладати і хвалитися, було б соромно. Побілка стін не таке затратне діло.

Sofia Deichakivska  як на мене, і на думку психологів, те, в якому середовищі перебуває дитина і так і стресових умовах (тривоги, війни в країні), впливає і на сприйняття ситуації і на її наслідки. Тому так, в яких умовах перебувають діти — це важливо. Ми чомусь хочемо, щоб кімнати у самому садочку були чисті, просторі, світлі і з добрими меблями й іграшками. То чому укриття мають бути з обшарпаними стінами і твердими палетами?

Читайте також: У Франківську назвали дитсадки, які працюватимуть влітку (СПИСОК)