Професор із Америки посилився жити в сміттєвому баці

Автор: Турій Роман

08 Aug, 2014 11:16

Поділитись публікацією
Професор із Америки посилився жити в сміттєвому баці

Джефф Уілсон, абсолютно нормальний сімейний чоловік, працює деканом і має звання професора в Техаському університеті, усвідомлено зробив досить неординарний і сміливий вчинок. А все для того, щоб донести людству ідею про раціональне використання земних ресурсів.

Будучи при повному розумі і твердій пам’яті кілька місяців тому він переселився в … сміттєвий бак. Додому професор заходить тільки для того, щоб взяти чистий одяг, повідомляє uaparty.
Свій переїзд на «нове місце проживання» Джефф обгрунтував бажанням довести на власному досвіді теорію, згідно якої сучасна людина може вижити використовуючи всього лише 1% від тих ресурсів, якими користується в щоденному цивілізованому житті.

сміттєвий бак
“Сміттєвий будинок” обладнаний відкидним дахом та імпровізованим входом-вікном, яке закривається навісним замком. Всередині є один світильник, відро з водою, полиця для побутових дрібниць і килимок з картонних аркушів (який, судячи з усього, також служить ліжком). Найближчим часом господар збирається обладнати свій будинок водопроводом, а так же вітряком або сонячною батареєю.

501c10
Джефф Уілсон вважає, що його “сміттєвий дім” повинен стати символом того, що людство може і повинно більш раціонально використовувати наявні на Землі природні ресурси.