Проєкт є збитковим: «Veterano Pizza» військового Ярослава Вакалюка у Франківську зачиняється

Автор: Соня Грейда

02 Oct, 2023 12:13

Поділитись публікацією
Проєкт є збитковим: «Veterano Pizza» військового Ярослава Вакалюка у Франківську зачиняється

Цього тижня закривається проєкт Veterano Pizza в Івано-Франківську. 8 жовтня 2023 піцерія прийматиме гостей востаннє. Востаннє і здійснюватиме доставку.

Про це повідомляє Галка з посиланням на власника проєкту, ветерана АТО і учасника повномасштабної війни Ярослава Вакалюка.

Аня та Ярослав Вакалюки разом з 2015 року, якийсь час жили у Києві, а потім повернулися до рідного Івано-Франківська та відкрили тут «Veterano Pizza». Зараз Ярослав захищає Україну — він командир артилерійської батареї, а Аня виховує маленьку донечку та вела їхній сімейний бізнес.

“Протягом цієї великої війни ми ні на день не зупиняли наші соціальні проєкти. Продовжували підтримувати військових та поліцейських. Першою нашою великою проблемою стали блекаути. В лютому навіть довелося повністю зупинити роботу майже на місяць”,- пригадує Ярослав.

За словами власників, з того часу заклад не просто не виконує своєї основної місії (приносити прибуток), а ще й стабільно є збитковим. Розв’язання проблеми вимагає постійної присутності Ярослава на місці, а це неможливо через його участь в бойових діях.

Бізнес пробували продати. Єдиний покупець, який міг купити піцерію і продовжувати вести цей проєкт, також немає вільного часу для нього.

Нагадаємо, раніше Галка розповідала, як Анна керує сімейним бізнесом «Veterano Pizza» та виховує крихітну донечку.