Прокуратура забирає у рибаків орендовану землю – ті з лісу зробили озеро

Автор: Турій Роман

15 Oct, 2014 16:15

Прокуратура забирає у рибаків орендовану землю – ті з лісу зробили озеро

Прокуратура Івано-Франківської області звернулася до суду з позовом в інтересах держави до ГО «Прикарпатське рибальське товариство» про розірвання договору користування лісовою землею.

В ході прокурорської перевірки встановлено, що в 2013 році розпорядженням голови обласної державної адміністрації лісову ділянку площею 2,4 га у Марковецькому лісництві передано в довгострокове користування громадській організації «Прикарпатське рибальське товариство».
Так, дану ділянку громадська організація отримала для облаштування рекреаційно-відпочинкової зони. Однак, в подальшому, всупереч вимогам законодавства, на цій землі товариство без дозволу постійного землекористувача ДП “Івано-Франківське лісове господарство” пошкодило лісові насадження та облаштувало три водойми, які використовувало для розведення риби. Таким чином, було змінено цільове призначення лісової землі.
У зв’язку з цим, прокуратурою Івано-Франківської області в інтересах держави заявлено позов про розірвання договору користування та повернення вказаної  землі лісництву.
На даний час справа перебуває в провадженні господарського суду Івано-Франківської області.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry