Прокурор області підтвердив інформацію про причетність затриманих на “Драгобраті” до правопорушень на Прикарпатті

Автор: Турій Роман

12 Jan, 2016 20:38

Поділитись публікацією
Прокурор області підтвердив інформацію про причетність затриманих на “Драгобраті” до правопорушень на Прикарпатті
Очільники Прикарпатської прокуратури Владислав Братюк та Головного управління Національної поліції Віктор Шкутов розповіли про обставини резонансних кримінальних правопорушень у Косівському та Надвірнянському районах, які відбулися 9 січня.

За словами Віктора Шкутова, близько 22.00 до поліції надійшло звернення  щодо вчинення групою осіб у камуфляжній формі хуліганських дій із застосуванням вогнепальної зброї поблизу кафе у селі Середній Березів Косівського району, повідомляє прес-служба прокуратури та ІФ ОДА.

«Слідча група, яка прибула на місце події, після детального місця події виявила сім гільз калібру 9 міліметрів та пошкоджений автомобіль «Фіат Добло». Завдяки подворовому обходу було встановлено обставини ряду злочинів, які мали місце. – розповів керівник поліції. – Так, п’ятеро осіб нанесли тілесні ушкодження двом громадянам, а потім іще одному мешканцю села, якого пізніше було доставлено до районної лікарні».

Як повідомив правоохоронець,  даною групою осіб здійснено і ряд інших злочинів, зокрема незаконне заволодіння транспортним засобом та незаконне позбавлення волі або викрадення людини.

«Першочерговими слідчими діями встановлено п’ять осіб, які обгрунтовно підозрюються у вчиненні ряду правопорушень у Косівському районі. Це ті особи, які затримані на туристичній базі в урочищі «Драгобрат» Закарпатської області», – зазначив прокурор області Владислав Братюк.

Владислав Братюк також зазначив, що наразі тривають слідчі дії, збирається доказова база та проводяться всі необхідні заходи для об’єктивного розслідування.

Також, у зв’язку із резонансністю даної події, Владислав Братюк підкреслив, що з боку  правоохоронних органів немає жодних упереджених дій до представників тих чи інших громадських організацій чи політичних сил.