Прокурором Прикарпаття офіційно став Владислав Братюк (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

30 Чер, 2015 16:18

Поділитись публікацією
Прокурором Прикарпаття офіційно став Владислав Братюк (ФОТО)

30 червня відбулося представлення нового прокурора Івано-Франківської області Владислава Братюка. Його колективу правоохоронного органу представив заступник Генпрокурора України Анатолій Матіос.

Він зазначив, що кандидатура Братюка була погоджена усіма заступниками, в тому числі тих, хто відповідає за реформування прокуратури. Термін повноважень Братюка визначений у п’ять років.

Матіос нагадав, що нині ми живемо у надзвичайно важкий час, тому він категорично просив Братюка, аби він у своїй роботі навів дієвий контакт з Самообороною Прикарпаття.

Також Матіос закликав вже зараз виступити громадським активістам, аби вони окреслили основні проблеми, на які має звернути увагу новий прокурор Прикарпаття.

Матіос закликав громадських активістів частіше офіційно інформувати прокуратуру про проблемні питання.

“Сила права має привести до невідворотності покарання”, – звернувся Матіос до нового прокурора та його нових підопічних

У вітальному слові Братюк визнав, що йому доводиться працювати у найскладніший для України час. Він сказав, що розраховує на професійність і підтримку своїх колег та громадськості.

“Якщо ми разом наберемо добрий поступ, думаю, нас вже мало хто зупинить”, – з усмішкою на обличчі завершив виступ Братюк.

Привітати новопризначеного прокурора прибули начальник УСБУ Прикарпаття Петро Дідух, заступник начальника УМВС в області Василь Віконський, військовий комісар області Ярмощук, перший заступник голови ОДА Сергій Басараб. Прийшло й кілька активістів Народної Самооборони, представники обласного “Правого Сектору”.

Як відомо, донині Братюк очолював районну прокуратуру Берегова, що на Закарпатті.

Від Самооборони виступив начальник Штабу Народної Самооборони в області Богдан Мойсишин. Він повідомив, що розмову треба вести по кожному району окремо, бо запитань до прокуратури є чимало. Він повідомив, що активісти дають Братюку “квоту довіри” у 100 днів — і потім будуть оцінювати його роботу.

Також Мойсишин запевнив, що окремих прокурорів районів потрібно поміняти. Однак їхні імена наразі не назвав.