Пропаганда аморального способу життя: депутат міськради закликає перевірити сценарій ЛГБТ-стрічки “Мій юний принц”

Автор: Костинюк Олександр

03 Nov, 2021 12:33

Пропаганда аморального способу життя: депутат міськради закликає перевірити сценарій ЛГБТ-стрічки “Мій юний принц”

Депутат Івано-Франківської міської ради закликає перевірити сценарій кінострічки “Мій юний принц” на предмет образи релігійних почуттів християн і пропаганди аморального способу життя.

Відповідну заяву озвучив обранець від “Свободи” Ярослав Дубас третього листопада під час засідання позачергової сесії, пише “Галка”.

“Нещодавно Держкіно прийняло рішення профінансувати 20 мільйонів на досить резонансний фільм. І як член міждепутатського об’єднання за духовність, моральність та христиняський шлях розвитку Івано-Франківської ОТГ хотів би відреагувати на цей фільм у формі заяви до компетентних органів. Хочу, щоб перевірили, наскільки цей фільм потрібен зараз нашій державі в час ковіду та війни.

Наші споконвічні цінності, такі як християнська віра та родина, на основі яких будується наше суспільство, хочуть публічно принизити та зганьбити. Держкіно, яке існує за кошти платників податків вирішила профінансувати фільм “Мій юний принц”. Складається враження, що самі творці фільму в анотації до нього, через постери підіграють Російській Федерації, провокуючи розбрат та збурення в українському суспільстві. Турбує теж, що підтримки Держкіно не отримали сценарії до фільмів верховно-патріотичного спрямування.

Просимо скрупульозно проаналізувати сценарій фільму на присутність в ньому образ релігійних почуттів визнавців християнської віри, закликів до насилля, пропаганди аморального способу життя, інцесту”, – йдеться в заяві.

Довідково. “Мій юний принц” планується як перший повнометражний художній фільм в Україні на теми дорослішання й ЛГБТ.

Фільм розповість про 17-річного Поля із заможної родини, який страждає на агорафобію (страх відкритого приміщення). Разом з матір’ю хлопець живе на гроші бабусі Нори, що лишилися від продажу витворів мистецтва. Поль веде розгульне, екстравагантне й повне guilty pleasures життя у своєму шикарному домі – аж поки не зустрічає молодого хлопця Антуана і його батька Марка. Саме вони змінять усе в цій налагодженій системі та стануть ключовими фігурами у справі про подвійне вбивство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську через скарги вірян зняли з прокату фільм “Демонік”.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry