Прощук пояснив, чому пішов працювати в екологічний комітет і хоче привезти нардепів на Домбровський кар’єр

Автор: Турій Роман

05 Вер, 2019 20:10

Прощук пояснив, чому пішов працювати в екологічний комітет і хоче привезти нардепів на Домбровський кар’єр

Народний депутат Едуард Прощук увійшов до парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Нагадаємо, Едуард Прощук переміг на виборах до Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 мажоритарному виборчому округу (Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького).

У Верховній Раді парламентар визначив для себе ключові завдання: вирішення екологічних питань області, залучення нових інвестицій на Прикарпаття та розвиток інфраструктури регіону.

«У нашому регіоні є низка проблем. І один із напрямків над яким треба працювати – це екологія. Тому я увійшов до профільного комітету. Також працюватиму відразу у кількох підкомітетах. Найближчі плани – привезти колег на округ для вивчення важливого питання щодо Домбровського кар’єру. Це лише перший крок, напрацювань багато. Багато роботи попереду», – наголошує Едуард Прощук, інформує пресслужба обранця.

Зокрема, у рамках роботи комітету Едуард Прощук увійшов до підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Довідка:
Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.
Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry