“Прошу Всемогутнього Бога, щоб Він щедро поблагословив усіх мешканців України” – папа римський Франциск

Автор: Людмила Баран

24 Сер, 2014 15:45

Поділитись публікацією
“Прошу Всемогутнього Бога, щоб Він щедро поблагословив усіх мешканців України” – папа римський Франциск

Глава Римської католицької церкви висловив Президенту та всім українцям «сердечні побажання благополуччя та миру».

Читайте також: Ватикан подумує змінити ставлення до гомосексуалів

«В нинішній ситуації я хочу побажати, щоб український народ зміг прямувати дорогою розвитку, примирення та миру. Прошу Всемогутнього Бога, щоб Він щедро поблагословив усіх мешканців країни, а також керівників, даруючи їм ласку жити у злагоді та братерстві», – йдеться у привітанні, адресованому Президенту України.

Також сьогодні, 24 серпня, Святіший Отець Франциск Папа Римський після молитви «Ангел Господній», перед тисячами паломників з усіх кінців світу, що зібралися на площі перед базилікою св. Апостола Петра в Римі, з вікна Апостольського палацу привітав Україну з Днем Незалежності.

Як повідомляє сайт «Радіо Ватикану», як тільки Папа згадав Україну, його слова були перервані довгими та бурхливими оплесками присутніх на площі людей.

Вітаючи Україну, перед лицем усього католицького світу, зібраного на молитву до Пресвятої  Богородиці, Римський Архиєрей сказав: «Дорогі брати й сестри, моя думка сьогодні особливим чином лине до улюбленої землі України, яка сьогодні відзначає національне свято, до всіх її синів і дочок, до їхніх прагнень миру та спокою, яким загрожує ситуація напруження й конфлікту, що не подає ознак зменшення, викликаючи багато страждань серед цивільного населення. Ввіряємо Господу Ісусу та Пресвятій Богородиці всю країну і спільно молімось, насамперед, за жертви, за їхні родини й за всіх, що страждають. Я отримав листа від одного єпископа, який розповідає про все це горе. Помолімось разом до Пресвятої Богородиці за цю улюблену землю України в день її національного свята!»

Після цих слів Святіший Отець Франциск разом з тисячами присутніх членів Вселенської Спільноти католицької Церкви помолилися молитву «Богородице Діво», яку папу завершив молитовним закликом «Маріє, Царице миру, молися за нас!», на що зібраний на площі св. Петра народ Божий відповів «Молися за нас!».

Теги: