“Просимо облаштувати перехід через проблемну ділянку залізничної колії”, – депутати міськради звернулися до міністра Омеляна

Автор: Костинюк Олександр

07 Чер, 2019 14:30

Поділитись публікацією
“Просимо облаштувати перехід через проблемну ділянку залізничної колії”, – депутати міськради звернулися до міністра Омеляна

Депутати франківської міськради звернулися до міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з проханням облаштувати залізничний перехід між вулицями Хмельницького і Тарнавського.

Читайте також: В УГКЦ підтвердили, що не будуватимуть у сквері біля озера, а хочуть поруч: активісти не схвалили (ФОТО)

Про це йшлося сьомого червня на засіданні 26-ої сесії франківської міської ради.

На порядку денному розглянули питання “Про звернення Івано-Франківської міської ради”, інформує “Галка”.

Як відомо, “нелегальним” проходом, який пролягає через залізничну колію між вулицями Хмельницького і Тарнавського, користується велика кількість франківців. Проходячи через дірку в паркані вони потрапляють прямо на поїжджу частину вулиці Сагайдачного.

Депутати зауважують, що кожного дня існують ризики травмування людей на цій ділянці залізничній колії. Щоб цього уникнути, просять облаштувати безпечний перехід.

“Люди нехтують правилами і наражають себе на небезпеку. Найближчий від того місця перехід теж знаходиться в місці ускладненого руху автотранспорту. Просимо облаштувати сучасний безпечний перехід через залізничну колію”, – кажуть депутати.

Міський голова Руслан Марцінків доручив директору департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайлові Смушаку взяти це питання на контроль.

“Це справді хороший проект”, – додав мер.