Протести шкодять інвестклімату: Торгово-промислова палата та організація роботодавців стали на захист Бойка і його ремонту “Дністра” (ДОКУМЕНТ)

Автор: Турій Роман

09 Apr, 2021 18:05

Протести шкодять інвестклімату: Торгово-промислова палата та організація роботодавців стали на захист Бойка і його ремонту “Дністра” (ДОКУМЕНТ)

Обласна Торгово-промислова палата (голова Андрій Левкович) та обласне об’єднання організацій роботодавців (керівник Микола Круць) звернулися до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа з приводу скандалу навколо ремонту готелю “Дністер”.

Читайте також: Обласна рада дала "Укрспирту" землю для видобутку води

У схожих за стилем зверненнях, котрі з’явилися на сайті ІФ ТПП та надійшли на пошту “Галки” від ОООР, Марцінківа просять “виступити справедливим арбітром в цьому питанні, ознайомитись з усіма дозвільними документами та організувати дискусійний майданчик для пошуку істини”.

“Складається враження, ніби міська влада залишається осторонь цієї проблеми, адже залишила її один на один з вулицею. Саме ви мали б взяти на себе роль неупередженого і справедливого комунікатора та арбітра”, – додає М. Круць.

У торгово-промисловій палаті ж акцентують на тому, що “з одного боку ми спостерігаємо підприємців, які роблять неоціненний вклад в розвиток нашого міста, створюють робочі місця, підтримують інфраструктуру, формують туристичну привабливість. А з іншого боку — окремі представники громадськості, які ставлять собі за мету  отримання політичних дивідендів за рахунок критики”.

Бізнесмени наголошують, що протести громади негативно впливають на інвестиційний клімат. Мовляв дії протестувальників можуть відбити інтерес інвесторів до міста і області.

Нагадаємо, ввечері 8 квітня громада влаштувала другий протест під стінами готелю Дністер. Найбільше людей обурило заскління колонади готельєрами (ФОТО, ВІДЕО).  До слова, на мітингу міського голову Руслана Марцінківа, якого бізнес закликає стати арбітром суперечки, назвали співучасником захоплення колонади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бойки організували екскурсію готелем “Дністер” і кажуть, що можуть повернути колонаду громаді (ФОТО, ВІДЕО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry