Проти Добкіна справу закрили, а проти командира «Прикарпаття» відкрили. Де правда? – політолог

Автор: Турій Роман

03 Sep, 2014 21:54

Поділитись публікацією
Проти Добкіна справу закрили, а проти командира «Прикарпаття» відкрили. Де правда? – політолог

Мені не подобається формулювання “не за те стояв Майдан”. Але в ситуації, коли проти Добкіна, який закликав мочити активістів, справи закриваються, а проти командира батальйону “Прикарпаття”, який тижні провів під Градами, захищаючи державний кордон, кримінальні справи порушуються.

Читайте також: Франківськ вже колядує: як на першій франківській парафії УГКЦ 25 грудня Різдво зустріли (ФОТО, ВІДЕО)

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав політолог Юрій Палійчук.

«Віталію Комару дали 2 місяці СІЗО, або заставу в розмірі 300 тис. гривень. Для порівняння, одному із організаторів масових заворушень у Харкові, сепаратисту і члену координаційної ради руху «Юго-Восток» Юрію Апухтіну у свій час присудили заставу в розмірі 92 тис. гривень.

Вважаю, в цій ситуації своє слово має сказати Івано-Франківська облрада, громадськість і народні депутати від Прикарпаття. Останніх чогось не чути. Проте я впевнений, якби ситуація була іншою, усі по черзі бігали б піаритися на 5 батальйоні, писали б у фейсбук, як вони пили фронтових 50 грам з комбатом-героєм і як вони допомагали хлопцям. Але, маємо те, що маємо – депутатів-боягузів, кругову поруку у верхівці АТО, прокуратуру і звичайних героїв, які до останнього стояли з калашами проти танків і Градів, і отримали за це клеймо “дезертир», – написав експерт.

Теги: