Проти етнічної злочинності: поліція просить в ортодоксальних євреїв Коломиї їх адреси та телефони (ФОТО)

Автор: Турій Роман

10 Тра, 2020 18:11

Проти етнічної злочинності: поліція просить в ортодоксальних євреїв Коломиї їх адреси та телефони (ФОТО)

Поліція просить від глави єврейської громади Коломиї надати їм копію статуту і список членів громади. Також правоохоронці хочуть знати адреси цих людей, їхні номери телефонів, а також контактні дані студентів єврейської національності.

Читайте також: Аваков повідомив про звільнення поліціянта, котрий влаштував "перепис" євреїв в Коломиї (ДОКУМЕНТ)

Таку інформацію і лист поліції оприлюднив директор Українського єврейського центру Едуард Долінський на своїй фейсбук-сторінці.

Керівник Управління стратегічних розслідувань Івано-Франківської області Михайло Банк, яке напряму підпорядковується столичному Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України, звернувся з цією вимогою безпосередньо до глави єврейської громади Коломиї Якова Заліщікера, пише “Галка”. 

У коментарі телеграм-каналу Pavlovsky News, Заліщікер зазначив, що спочатку сприйняв цей запит від поліції як розіграш. За його словами, в громаді перебувають переважно люди похилого віку.

Він також пояснив, чому запит поліції за лютий опублікували тільки сьогодні. Заліщікер сказав, що з самого початку громада не сприймала цей запит всерйоз. Сьогодні ж про нього дізнався директор Українського єврейського центру Долінський, який опублікував документи.

Глава місцевої єврейської громади відповів поліції, що копія статуту є в держреєстрі, а список і телефони своїх членів правоохоронцям не дадуть, оскільки релігійні громади відділені від держави.

Ситуацію прокоментував народний депутат України з Івано-Франківська Ігор Фріс, котрий також є членом місцевої єврейської громади.

“Вважаю, що ми повинні ретельно розібратися з цим питанням, а саме хто, з якою метою, за допомогою яких ресурсів має намір отримати персональну інформацію про членів єврейської громади Коломиї. Чи є порушені кримінальні провадження за участю представників громади.

Чи не здійснюється тиск на громадян єврейської національності в такий спосіб. Особливо це стає досить цікавим, коли починаєш оцінювати особу Михайла Банка та інформацію, яка останнім часом присутня в мережі. Вважаю, що міністр Арсен Аваков (Arsen Avakov) повинен більш детально вивчити цей кейс і нарешті прийняти зважене рішення щодо цього персонажу. Бо чим дальше – тим цікавіше і темрява все ближче…..”, – написав Фріс.

Департамент стратегических расследований Ивано-Франковской областной полиции обратился к главе еврейской общины Коломыи…

Опубліковано Eduard Dolinsky Субота, 9 травня 2020 р.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...