Протягнути 13-тонну бойову машину: бійці прикарпатської “десятки” позмагалися з іноземними військовими (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

16 Sep, 2019 14:38

Поділитись публікацією
Протягнути 13-тонну бойову машину: бійці прикарпатської “десятки” позмагалися з іноземними військовими (ФОТО, ВІДЕО)

Традиції щорічного міжнародного навчання “Rapid Trident” поповнилися ще однією сторінкою. Її започаткували військовослужбовці 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”, які кинули силовий виклик партнерам по зброї.

Читайте також: У приміських Крихівцях побудують сучасну боєздатну військову частину

За словами командира бригади полковника Василя Зубанича, бійці “десятки” вже давно хотіли помірятися силами м’язів з воїнами інших країн-партнерів.

“Під час проведення міжнародного навчання “Rapid Trident-2019” у бійців видалася така нагода. Американські військові радо зустріли нашу пропозицію зійтись у спортивному протиборстві. Спершу вони запропонували нам свій формат “iron man”. Це для нас виявилось певною несподіванкою, але ми достойно витримали їх перший виклик”, – розповів командир бригади.

Наступні змагання вже планували і організовували українські бійці. І їм вдалося спантеличити, та збентежити гостей нашої держави. Адже окрім вже звичних вправ з штангою і гирями “Едельвейси” запропонували гостям позмагатися, протягнувши 20 метрів бойову машину – БМП-1.

Про це в соцмережі Facebook повідомив військовий журналіст Тарас Грень, інформує “Галка”.

“Нагадаємо, що її вага складає близько 13 тонн. За словами іноземних військових, такого вони не робили ніколи, але спробувати погодились. Загалом у силовому челенджі від “Едельвейсів” взяли участь представники збройних сил США, Канади, Литви”, – йдеться в повідомленні.

Змагання відбулись у доброзичливій атмосфері, що сприяло головній ідеї навчань – покращити дружні стосунки між військовослужбовцями різних країн.

Довідково. Rapid Trident (“Стрімкий тризуб”) – це наймасштабніші в Україні спільні сухопутні навчання підрозділів Збройних сил України, Нацгвардії, Держприкордонслужби, інших військових формувань та військових підрозділів іноземних держав.