Протягом дня 7 вересня СБУ приймає громадян, які розшукують своїх рідних та близьких

Автор: Людмила Баран

07 Sep, 2014 11:48

Поділитись публікацією
Протягом дня 7 вересня СБУ приймає громадян, які розшукують своїх рідних та близьких

СБУ в Івано-Франківській області виконує доручення про прийом прийом громадян в регіональних управліннях щодо допомоги в питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти.

7 вересня за дорученням голови СБУ В. Наливайченка керівники регіональних органів СБУ проводять прийом громадян в регіональних управліннях щодо допомоги в питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти, передає прес-служба СБУ.

Мешканців Івано-Франківської області  просять звертатися у неділю, 7 вересня, за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 15 з 10 до 19 год. Телефон «гарячої лінії» УСБУ (0342) 52-22-95.

За дорученням Президента України у Службі безпеки України працює Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти. Зараз ведеться активна робота з уточнення бази даних зниклих, аби знайти і повернути додому кожного українця, який потрапив у полон або зник без вісти. Міжвідомчий центр працює спільно з волонтерами, громадськими активістами, незалежними журналістами.

6 вересня у Києві в Міжвідомчому центрі допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти голова СБУ В. Наливайченко та координатор Центру В. Яловенко провели особистий прийом людей, які розшукують своїх рідних та близьких.

Крім того, для звернень громадян цілодобово працює «гаряча лінія» call-центру в м. Київ 0800-501-482, 044-235-63-67 та електронна скринька [email protected].