Протягом року 700 прикарпатців подалися на контрактну службу в армії

Автор: Людмила Баран

31 Aug, 2016 13:40

Протягом року 700 прикарпатців подалися на контрактну службу в армії

З початку року контракт із Збройними силами України уклали більше 700 осіб. 

Читайте також: Двісті демобілізованих прикарпатців поїдуть на збори резервістів

Про це повідомили 31 серпня на брифінгу в обласному військовому комісаріаті, передає Galka.if.ua.

У другому півріччі цього року військовими комісаріатамми Івано-Франківської області відібрано на службу за контрактом близько 200 осіб, з них 160 вже уклали контракти.

“До нас звертаються багато офіцерів. На сьогодні ми призвали близько 50 таких осіб, ще стільки ж документів перебувають на призначенні. Ви знаєте, що на службу за контрактом, згідно із законом, ми маємо право прийняти осіб до 60 років. Тому до нас звертаються люди, які вже мають мають певний життєвий досвід, віком 50-58 років, показують себе з ліпшої сторони. Дуже багато призиваються офіцерів, тих, які вже брали  участь в АТО. Тільки за останнній місяць до нас звернулось шість офіцерів, які були звільнені з четвертої хвилі мобілізації”, – сказав Юрій Верановський, тимчасово виконуючий обов’язки обласного військового комісара.

Також у травні цього року демобілізованим, які підписують контракт, дозволено проходити службу відразу у військвових частинах, без навчальних центрах.

Як зазначив Верановський, влітку комісаріати виконали запланований набір контрактників приблизно на 50%, оскільки у літні місяці багато прикарпатців їздять у відпустки, на сезонні роботи. А переважно виконують план на 70%.

Загалом в Україні до кінця року планують набрати ще близько 20 тисяч контрактників.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry