Провідні соціологи країни приїхали до Івано-Франківська, щоб відкрити Школу молодого автора (ФОТО)

Автор: Борис Марія

01 Лют, 2016 10:34

Поділитись публікацією
Провідні соціологи країни приїхали до Івано-Франківська, щоб відкрити Школу молодого автора (ФОТО)

 Сьогодні, 1 лютого, відбулося урочисте відкриття роботи Школи молодого автора в галузі соціології.

Читайте також: Прикарпатський університет отримав колекцію унікальних правничих книг XIX-XX століття (ФОТО)

Школа працюватиме протягом п’яти днів на на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, доктор соціологічних наук, професор, академік НАН України, президент Соціологічної асоціації України Віль Бакіров розповів, що подібні школи відкривають у багатьох регіонах України. Це дає змогу молодим науковцям удосконалювати свої вміння, виконувати вимоги написання наукових робіт, бути об’єктивними та зарекомендувати себе у міжнародному науковому світі.

“Ми живемо в час децентралізації, час змін. А соціологія дає потрібні знання про суспільство та його виклики, тому є потрібною наукою”, – додав він.

У рамках Школи молодого автора планується проведення майстер-класів вітчизняних соціологів з підготовки, редагування, оформлення та презентації наукових текстів. Зокрема, планується проведення сім майстер-класів з наступних проблем: написання та редагування наукової статті; автореферат дисертації як специфічний науковий жанр; подання та супровід наукових статей в українські та зарубіжні соціологічні видання; техніки наукового етикету та наукової етики в різних жанрах наукового тексту.

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда зауважив, що відкриття школи в університеті має велике значення,адже соціологи визначають, чого потребує суспільство і доносить цю інформацію до влади, яка, у свою чергу, коригує відповідно до цього свої рішення.

“Це є цінним досвідом для молодих авторів”, – прокоментував він.

Також на заході були присутні представники регіональних відділень Соціологічної асоціації України та інші запрошені гості.

Організаторами є Соціологічна асоціація України, Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника та Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Теги: