“Прозорий” відділ звернень та відремонтований хол міської ради відкрили у Франківську (ФОТО)

Автор: Борис Марія

12 Січ, 2018 12:07

“Прозорий” відділ звернень та відремонтований хол міської ради відкрили у Франківську (ФОТО)

12 січня відбулося офіційне відкриття оновленого холу та відділу звернень міської ради.

Читайте також: Півсотні щасливців: попри давнішні заяви Марцінків все ж видає матеріальну допомогу на автономне опалення

Останній вже встигли охрестити “прозорим офісом” через скляні двері. Також тут облаштували зону для дітей, поставили великий телевізор та поставили кілька вазонів.

Урочистості розпочалися із колядок, віншувань та виступу вертепу. Під оплески очільник міста із завідувачкою відділу звернень перерізали стрічку. Священик благословив працівників та майбутніх клієнтів і освятив приміщення.

Міський голова Руслан Марцінків вважає цю подію символічною. За його словами, хол був зроблений тоді, коли людина була гвинтиком у системі, а ці цінносьі треба змінювати. Почали з ремонту приміщень.

“Люди мають відчувати, що влада змінюється. Це відчувається тут навіть візуально на 1 поверсі. Ці прозорі двері символізують відкритість. Будемо намагатися це продовжувати. Тут людина має відчувати надію, що їхні питання вирішать”, – сказав він та подякував всім, хто посприяв ремонту.

Завідувачка відділу звернень Наталія Шологон зазначила, що тут працюватимуть із депутатськими зверненнями різних рівнів, електронними зверненнями, інформаційними запитами тощо. З інших міст працівники цікавляться практикою місцевого самоврядування.

“Перед виборами міський голова йшов з програмою, що він відкритий для спілкування. Це виконується на 100 %. Збільшується кількість усних звернень, не обмежуємо людей ранками, годинами”, – додала вона.

До слова, цьогоріч вже є 888 звернень. Новий офіс наблизить працівників до франківців. Якщо раніше його треба було шукати, то тепер він знаходиться у холі. Пані Наталія каже, що тут працюватимуть з девізом “Чим вам допомогти?”. Троє фахівців відповідатимуть на всі питання клієнтів, що відносяться до їхньої компетенції. Франківців ласкаво просять.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...