Причини підвищеного тиску у чоловіків до 40 років

Автор: Зелінська Таня

21 Mar, 2023 18:13

Поділитись публікацією
Причини підвищеного тиску у чоловіків до 40 років

Артеріальна гіпертензія – захворювання, що не можна ігнорувати. Згодом воно перейде у тяжчу форму, а це може закінчитися інфарктом чи інсультом. Оптимальний спосіб – контролювати свій тиск за допомогою тонометра.

За наявності підвищеного тиску у віці до 40 років лікар може призначити певні препарати. Дізнатися про них більше можна на https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/ot_povyishennogo_davleniya. Медична інформаційна система Аптека 911 дозволяє знайти пропозиції від сусідніх аптек, ознайомитися з інструкцією.

Однак перед прийманням ліків є сенс усунути першопричини. Є певна група типових ризиків, що впливають на тиск.

Стреси та поганий сон

Під час стресу стимулюється робота вегетативної нервової системи, змінюється баланс гормонів. За умови постійного перебування в такому стані організм почуває себе все гірше. Єдиний варіант – зниження стресів. Для цього є:

  • музика;
  • кіно;
  • хобі;
  • спортивні ігри тощо.

Аналогічним чином на організм діє відсутність сну чи його низька якість. Статистика стверджує, що саме недостатня кількість сну та порушений режим відпочинку підвищують тиск.

Малорухливий спосіб життя та зайва вага

Значна частина чоловіків має зайву вагу у віці після 30 років. Причина – малорухливий спосіб життя, постійні переїдання. Якщо індекс маси тіла перевищує 25, серце працює у прискореному темпі. Дослідження виявили, що негативні процеси в організмі починаються у чоловіків, коли обхват талії перевищує 94 см.

Заняття спортом – це не лише багатогодинні тренування. Можна контролювати свою вагу та рухливість за допомогою простих фізичних вправ та дотримання дієти.

Шкідливі звички та неправильне харчування

Значна частина молодих людей у віці до 40 років має підвищений тиск через наявність шкідливих звичок. Головні з них – куріння та вживання алкоголю. Вживання жирної їжі та хронічні переїдання також не додають організму користі. До того ж варто обмежити себе в споживанні кави. Позбавившись шкідливих звичок, підтримуючи дієту та займаючись спортом, можна вивести стан власного здоров’я на новий рівень. 

Партнерська публікація