Придбали новий Айфон? Як створити пару з Apple Watch

06 Тра, 2024 17:33

Поділитись публікацією
Придбали новий Айфон? Як створити пару з Apple Watch

Хтось міняє автівки кожні 3-5 років, а хтось — смартфони, до того ж значно частіше. Останніх, до речі, на порядок більше. І чималий відсоток із них — це фанати яблучного бренду.

Зазвичай у них не тільки Айфон. Але кожен рік міняти Apple Watch чи AirPods Max просто немає сенсу. Тоді виникає питання, яким чином перенести налаштування розумного годинника на новий Айфон?

Тут можливі два варіанти: у вас ще залишився старий смартфон або його вже немає. Почнемо із першого.

Якщо старий iPhone ще є

Насамперед подбайте, щоб усі гаджети були заряджені мінімум на 60-70%. Обов’язково виконайте оновлення як старого Айфона, так і годинника, до того ж ця процедура може тривати хвилини, а може розтягнутися на години.

Основні дані користувача знаходяться в застосунках «Активність» та «Здоров’я». Якщо для формування резервної копії ви використовуєте iCloud, переконайтеся, що в налаштуваннях параметр «Здоров’я» активовано. Створення резервної копії на комп’ютері потребує її шифрування, інакше дані обох застосунків збережені не будуть.

Пам’ятайте, що після резервного копіювання старого смартфону будуть також скопійовані й дані Apple Watch.

Тепер можна приступати до налаштувань нового Айфона:

  • коли вас запитають, чи маєте ви якусь резервну копію, відповідайте ствердно та оберіть останню версію скопійованих даних для відновлення;
  • покладіть Епл Вотч поряд із телефоном, відкрийте на останньому застосунок Apple Watch;
  • коли дійде справа до запитання, чи потрібно використовувати годинник, відповідайте ствердно та дійте згідно з інструкцією;
  • за появи запиту на створення пари потрібно розірвати поточну пару та виконати налаштування Apple Watch.

Старого Айфона немає чи на ньому відсутні дані

Це не проблема, якщо робилися резервні копії. Проте навіть у такому випадку пару між старим iPhone та Apple Watch потрібно розірвати:

  • для цього спочатку стираємо всі дані з годинника;
  • виконуємо налаштування нового смартфона;
  • заходимо в iCloud;
  • відкриваємо застосунок Apple Watch, створюємо нову пару;
  • відновлюємо дані з останньої резервної копії.

Apple Watch

Що робити, якщо створення пари закінчується зависанням Apple Watch

У такому випадку потрібно зробити рестарт Епл Вотч: натиснути коліщатко та утримувати його разом із бічною кнопкою, доки екран не погасне.

Коли годинник знову «заведеться», натисніть та утримуйте коліщатко, потім натисніть кнопку «Скинути». Коли налаштування будуть скинуті, створіть пару із новим Айфоном, піднісши годинник до смартфона.

Тепер можна спробувати повторно відновити дані з резервної копії. Головне, щоб і Айфон, й Епл Вотч були обов’язково оновлені.

Якщо під час налаштування нового iPhone запит на використання Apple Watch не з’явився

У цьому випадку потрібно розірвати пару годинника зі старим смартфоном, після чого створити її із новим. Запит на використання має з’явитися, після чого можна відновлювати дані з резервної копії.

Реклама