Придбані волонтерами британські бронемашини «Spartan» вже в дорозі до України (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

10 Nov, 2022 13:02

Поділитись публікацією
Придбані волонтерами британські бронемашини «Spartan» вже в дорозі до України (ФОТО)

Перша партія бронемашин «Spartan», які Фонд Порошенка з волонтерами ГО «Справа Громад» купили для ЗСУ у Великій Британії, вже в дорозі в Україну. Петро Порошенко оприлюднив фото та відео завантаження бронемашин для транспортування з-за кордону.

«Дякую кожному, хто жертвує свої кошти на підтримку армії. Це – наша спільна інвестиція у перемогу. Документи і ліцензії на поставку ще 8 бронемашин – в роботі», – повідомив Порошенко.

7 листопада Петро Порошенко повідомив, що отримані всі необхідні ліцензії для 6 бронемашин. За наступні 8 машин внесений авансовий платіж, триває оформлення документів.

«Місяць тому у Великій Британії ми домовились із владою Великої Британії про постачання партії бронемашин. Кожна така поставка – це як мінімум три ліцензії. Одна – експортна, яку надає країна-постачальник. Друга – транзитна, її надає Польща. Третя – українська», – зазначив п’ятий Президент.

«Ці машини об’єднує броня, яка захищає від уламків та смерті наших воїнів і добре давить русню. Техніка може проїжджати окопи до 2 метрів ширину. Переїжджати перешкоди розміром до 0,5 метра та занурюватися у воду до 1 метра», – повідомив Порошенко.

Як відомо, місяць тому у Великій Британії Петро Порошенко побував на військових складах і повідомив про закупівлю партії броньовиків сімейства бойових броньованих машин CVR (Combat Vehicle Reconnaissance).

Читайте також: Волонтери придбали обладнання для машин швидкої допомоги, які рятуватимуть бійців на фронті (ФОТО)