“Приємно, але найдостойніші – в ЗСУ”: Олексій Гнатковський про своє звання секс-символа України

Автор: Жанна Головенко

01 Бер, 2024 15:30

Поділитись публікацією
“Приємно, але найдостойніші – в ЗСУ”: Олексій Гнатковський про своє звання секс-символа України

У коментарі “Галці” Олексій Гнатковський поділився враженнями щодо свого статусу найсексуальнішого митця України за версією премії “Золотий ліфон”.

Про те, що він став найсексуальнішим митцем України Олексій Гнатковський дізнався від друзів. Каже, що сприйняв свій новий титул напівжартома, хоча, зізнається, що йому було приємно: 

“Я вважаю, що в Україні є набагато достойніші чоловіки, ніж я  — це ті, хто зараз служать в ЗСУ. Але мені приємна ініціатива цих дівчат. У такий важкий час людям іноді хочеться відчути легкість, пожартувати. Якщо ці голосування приносять українцям радість, то чому б ні? Нам потрібно шукати щось, за що ми любимо один одного. Бо зараз в ефірах і соцмережах багато сварок і речей, які нас роз’єднують”, — говорить Гнатковський. 

Він зауважує, що радше хотів би, щоб люди так активно обговорювали інше його нещодавно досягнення: 

“Знаєте як кажуть: “Краса в очах того, хто дивиться”. Мені приємно, що моя візуальна картинка когось надихає, зрештою це моя професія — я актор. Але я хотів би щоб люди більше зважали на тему війни та того, що ми можемо зробити для фронту. 28 лютого я привіз до Києва просвітницьку акцію “Розстріляне відродження”. Це благодійна вистава, яку я сам зініціював. Привіз оркестр, привіз дітей-танцюристів, викликав з фронту своїх друзів, які зараз воюють. Для мене це була велика подія.

Як писала “Галка”, Олексій Гнатковський створив проєкт “Розстріляне Відродження: голоси крізь час”, щоб провести паралель між минулим і сучасним. Адже як сто років тому, так і зараз, росіяни свідомо винищують українців та українську культуру.

Прем’єрний показ літературно-мистецького перформансу в Івано-Франківська пройшов 13 грудня 2023 року.

А про те як постановку сприйняла столиця і куди спрямують зібрані за квитки гроші – читайте на сайті “Галки” незабаром.

Читайте також: Олексій Гнатковський привіз благодійний перформанс “Розстріляне відродження” у столицю (ФОТО)