Прикарпатці у складі збірної посіли друге місце на Кубку світу з кікбоксингу WAKO (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

22 Sep, 2021 12:14

З 16 по 19 вересня в Будапешті (Угорщина) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO. У змаганнях прийняли участь 3055 учасників, 282 клуби із 47 країн.

У складі збірної команди України у змаганнях прийняли участь троє спортсменів з Прикарпаття, вихованці заслуженого тренера України Олега Солов’я і заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, які представляють Івано-Франківську ДЮСШ№1 обласної ради.

Марко Бойчук виборов срібну нагороду в лайт контакті у ваговій категорії 74 кг серед дорослих і виконав норматив МСУМК, в загальному Марко провів 12 поєдинків.

Віталій Соловей виборов дві бронзові нагороди у ваговій категорії 57 кг серед дорослих у поїнт файтингу і лайт-контакті провівши 8 поєдинків, інформує “Галка” з посиланням на “Спортивні новини Прикарпаття”.

Також спортсмени виступали у командних спарингах, у ваговій 74 кг здобули бронзу, склад команди: Віталій Соловей і Марко Бойчук. У ваговій категорії 74 кг здобули срібну нагороду, склад команди: Марко Бойчук та Руслан Демчишин.

В загальному заліку збірна команда України здобула 2 загальнокомандне місце поступившись господарям змагань.