Прикарпатцям повернули понад 700 тисяч гривень за водопостачання за завищеними тарифами

Автор: Костинюк Олександр

07 Кві, 2021 21:11

Прикарпатцям повернули понад 700 тисяч гривень за водопостачання за завищеними тарифами

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини сприяла поверненню споживачам 730,6 тисяч гривень за послуги централізованого водопостачання.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області перевірило комунальне підприємство, що надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території області.

В ході перевірки було встановлено, що підприємство розрахувало тарифи на комунальні послуги з порушеннями вимог Порядку формування тарифів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги”.

Про це інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

“За результатами перевірки Головне управління приписом про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін зобов’язало комунальне підприємство повернути споживачам послуг централізованого водопостачання та водовідведення необґрунтовано нараховану суму за 2020 рік шляхом здійснення перерахунків плати за комунальні послуги на суму 730,6 тисяч гривень та розрахувати тарифи на послуги у відповідності до вимог діючих нормативних актів”, – йдеться в повідомленні.

За порушення державної дисципліни цін на керівника підприємства було складено протокол про адміністративне правопорушення відповідно до статті 165-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Станом на перше квітня комунальне підприємство повідомило Головне управління Держпродспоживслужби про повернення споживачам зайво нарахованої плати за комунальні послуги в сумі 730 615 гривень, оплачено адмінсанкцію в повному обсязі. Також здійснюється розрахунок тарифів на послуги, щоб подати до органу місцевого самоврядування для встановлення у відповідності до вимог нормативних актів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...