Прикарпатець Андрій Джелеп виборов срібло на чемпіонаті Європи зі вільної боротьби, Ігор Никифорук – бронзу

Автор: Турій Роман

22 Кві, 2021 09:40

З 19 по 25 квітня у Варшаві проходить чемпіонат Європи зі спортивної боротьби.

На турнірі уродженець Снятинщини Андрій Джелеп став срібним призером чемпіонату у ваговій категорії до 61 кг. Про це повідомили в Асоціації спортивної боротьби України.

На шляху до нагороди Андрій поборов північного македонця (7:0), азербайджанця (12:9) та грузина (5:3). Лише у фіналі не зміг здолати росіянина Абасгаджи Магомедова (2:12), пише “Галка”.

Бронзову медаль на змаганнях у вазі до 70 кілограм виборов також прикарпатець Ігор Никифорук.  У сутичці за 3-тє місце він повинен був зустрітися з британцем Ніколае Кожокару, але суперник знявся з турніру.

Загалом чоловіча українська збірна посіла друге місце в командному заліку.

Долинянка Оксана Лівач вийшла у малий турнір за бронзу змагань у вазі до 50 кг. Сьогодні за нагороду вона боротиметься проти росіянки.