«Прикарпатенерготрейд» знизив річну ціну на газ для населення

09 Nov, 2021 16:38

«Прикарпатенерготрейд» знизив річну ціну на газ для населення

З 1 травня в Україні запровадили річний газовий тариф для населення. Тоді, відповідно до постанови Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, всі постачальники підготували й автоматично перевели своїх клієнтів саме на цей контракт.

Читайте також: Можна зекономити: на Прикарпатті вчергове змінюються тарифи на електроенергію

Протягом року тариф не можна збільшувати, проте зменшувати його дозволяється. На такий крок пішов «Прикарпатенерготрейд» і знизив річну ціну на газ для населення. Відтепер для клієнтів компанії діє тариф 7,98 грн за м3 (до 30 квітня 2022).

«Весь рік ситуація із закупівельною ціною газу є достатньо напруженою. Тому виставити одразу конкурентний річний тариф було непросто. Проте наша компанія знала, що в «низький» сезон споживання шукатиме вигідні канали закупівлі, щоб до опалювального сезону запропонувати побутовим клієнтам дешевший продукт», – розповів начальник відділу постачання природного газу ТОВ «Прикарпатенерготрейд» Роман Юринець.

У співпраці з вітчизняним видобуванням компанія вийшла на доступні умови закупівлі і тепер це дозволило значно знизити річний тариф для населення.

Наразі ринок газу не пропонує великого діапазону цінових пропозицій. Втім, окрім вартості постачальники конкурують сервісом та додатковими послугами. На Заході доволі поширена практика єдиного провайдера енергоресурсів, у якого клієнт купує і електрику, і газ. Мешканці Івано-Франківської області можуть отримувати блакитне паливо у свого постачальника електроенергії ТОВ «Прикарпатенерготрейд» на вигідних для себе умовах.

«Ми адаптуємось до ринку і потреб клієнтів. Це логічний крок, який робить постачання енергоресурсів для населення зручнішим. Наш пріоритет – конкурентні ціни та якісне обслуговування, з чим допомагає велика мережа представництв по області, а також доступні онлайн-сервіси», – зазначають в компанії.

Процедура зміни постачальника газу максимально спрощена. Для цього достатньо повідомити нову компанію про намір укласти договір (написати заяву-приєднання) та отримати від неї підтвердження про перехід. Обрати постачальника газу можуть мешканці як приватних, так і багатоквартирних будинків. Зміна відбувається автоматично і весь процес триває близько 5 днів без участі старого постачальника.

Детальніше про те, як укласти договір з «Прикарпатенерготрейдом» на: www.bit.ly/gas_pret

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry