Прикарпатець видав себе за дитину і хотів переплисти Тису на матраці (ФОТОФАКТ)

Автор: Андрій Макітра

04 Dec, 2023 16:55

Поділитись публікацією
Прикарпатець видав себе за дитину і хотів переплисти Тису на матраці (ФОТОФАКТ)

Прикордонники затримали на Закарпатті 29-річного жителя Коломиї, який вже вчетверте спробував незаконно перетнути кордон до Угорщини. Коломиянин, маючи низький зріст, одягнув дитячу рожеву шапку, аби здатися дитиною. Щоб переплисти Тису обрав надувний матрац.

Про це пише Галка з посиланням на пресслужбу Державної прикордонної служби України.

Як зазначають прикордонники, раніше коломиянин намагався двічі перетнути кордон на Одещині, та вже вдруге приїхав з цією ж метою на Закарпаття.

Тепер прикарпатець намагався переплисти річку Тису на надувному матраці.

“Це чи не найбільший плавзасіб, який довелось бачити прикордонникам під час припинення спроб порушення кордону. А ще чоловік, який має невеликий зріст, вдягнув дитячу рожеву шапку, аби здаватися дитиною та відвернути увагу прикордонників. Для встановлення усіх обставин правопорушення чоловіка доставили у прикордонний підрозділ”, – зазначили прикордонники.

Правопорушника притягнули до відповідальності за ст .204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Довідково: за даний вид правопорушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 3400 тисяч гривень до 13600 тисяч гривень або ж адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.