Прикарпатка Ангеліна Брикіна — бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з фристайлу (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

04 Кві, 2024 18:25

Прикарпатка Ангеліна Брикіна — бронзова  призерка юніорського чемпіонату світу з фристайлу (ФОТО)

Четвертого квітня в Італії (Chiesa in Valmalenco) розпочався юніорський чемпіонат світу лижної акробатики, де змагалися 16 дівчат. Прикарпатська спортсменка Ангеліна Брикіна виборола третє місце.

Про це пише “Галка” з посиланням на допис Департаменту молодіжної політики та спорту

Ангеліна єдина представниця від української команди, яка змогла пробитися до фіналів.

У фіналі Ангеліна, як і її конкурентки, виконувала стрибок з двома гвинтами bFF (бек-фул-фул). Отримавши від суддів 78.75 балів, Ангеліна фінішувала на третьому місці — бронзова нагорода.

Ще одна лижниця з Івано-Франківської області Оксана Яцюк посіла 10 місце.