Прикарпатку, яка хотіла продати товар в інтернеті, ошукали на 5 тисяч гривень

Автор: Андрій Макітра

09 Бер, 2024 16:22

Поділитись публікацією
Прикарпатку, яка хотіла продати товар в інтернеті, ошукали на 5 тисяч гривень

Мешканка Новицької громади виставила на продаж в інтернеті товар. До жінки звернувся псевдопокупець, який надіслав посилання, щоб нібито оформити покупку. Жінка перейшла за ним, ввела свої банківські дані та втратила 5 тисяч гривень.

Про це пише Галка з посиланням на допис Поліції Калущини.

Правоохоронці повідомили, що до Калуського районного відділу поліції надійшла заява від мешканки Новицької територіальної громади. Вона розповіла, що стала жертвою шахраїв.

Жінка виставила в інтернеті оголошення про продаж товару. Згодом з нею зв’язався псевдопокупець та надіслав посилання для оформлення покупки. Жінка перейшла за посиланням та ввела дані банківської картки. Після чого, з її карти шахраї зняли близько 5 тисяч гривень.

Поліція інформує громадян і наголошує:

  • для онлайн-шопінгу заведіть віртуальну картку і переказуйте на неї лише суму, необхідну для оплати;
  • у разі купівлі-продажу на платформі оголошень, обговорюйте деталі угоди тільки в чаті цієї платформи та не переходьте у сторонні месенджери чи за підозрілими посиланнями;
  • не повідомляйте нікому термін дії картки, CVV та PIN-код;
  • перевіряйте правильність назви необхідного сайту: один непомітний символ на панелі адреси може означати, що ви потрапили на фішинговий сайт.
  • Якщо ж ви потрапили в пастку шахраїв, просимо телефонувати до чергової частини Калуського районного відділу поліції ГУНП в області за телефоном: 067 344-40-33 або на лінію 102.