Прикарпатки Ангеліна Брикіна та Оксана Яцюк здобули по медалі Кубка Європи з фристайлу

Автор: Застава Максим

15 Бер, 2024 18:27

19-річна Ангеліна Брикіна та 17-річна Оксана Яцюк з Прикарпаття здобули золоту і бронзову медалі на Кубку Європи з лижної акробатики.

Змагання тривають у швейцарському Айроло, пише “Галка” з посиланням на Федерацію лижного спорту України.

Відтак Ангеліна Брикіна перемогла у жіночому турнірі, набравши 64.96 бала. Бронзова призерка Оксана Яцюк – 61.41 бала.

Як писала “Галка”, у лютому 2024 року Ангеліна Брикіна взяла участь у Кубку світу з фристайлу у Канаді. У суперфіналі посіла шосту сходинку.