Прикарпатки Ангеліна Брикіна та Оксана Яцюк здобули ще дві медалі Кубка Європи з фристайлу (ФОТО)

Автор: Застава Максим

18 Бер, 2024 09:06

19-річна Ангеліна Брикіна та 17-річна Оксана Яцюк з Прикарпаття здобули срібну і бронзову нагороди на Кубку Європи з лижної акробатики.

Змагання 15-16 березня тривали у швейцарському Айроло, пише “Галка” з посиланням на Федерацію лижного спорту України.

Загалом за другий день змагань Збірна України виборола три призових місця. Зокрема, окрім прикарпатських спортсменок, срібну медаль здобув Максим Кузнєцов із Рівненщини.

У сумі Україна здобула золото, три срібла і дві бронзи Кубка Європи.

Як писала “Галка”, 15 березня Ангеліна Брикіна та Оксана Яцюк здобули золоту і бронзову медалі.

Наступні кубки Європи з фристайлу у дисципліні “акробатика” відбудуться в італійському Вальмаленко 21-22 березня.