Прикарпатська біатлоністка Аліна Хміль здобула путівку на юнацькі зимові Олімпійські ігри

Автор: Андрій Макітра

20 Гру, 2023 09:27

Учениця 11-А класу Яблунського ліцею Аліна Хміль, виборола перше місце на чемпіонаті України з біатлону та відібралась на Олімпійські ігри у Південній Кореї.

Про це пише Галка з посиланням на сторінку Солотвинської селищної ради.

Аліна Хміль є вихованкою Солотвинської ДЮСШ. Дівчина виборола перше місце у спринтерській гонці (6 км / 18:09 хв) з біатлону на чемпіонаті України серед юніорів. За результатами змагань, біатлоністку відібрали на IV зимові юнацькі Олімпійські ігри, які пройдуть у Південній Кореї.

Раніше Галка писала, що випускник Яблунського ліцею (Солотвинська територіальна громада), а нині – студент другого курсу ЛНПУ ім. Лесі Українки Михайло Хміль виборов золоту нагороду на дистанції 10 кілометрів.

Відзначилась тоді і його сестра Аліна Хміль – здобувачка освіти Яблунського ліцею (10 клас), яка також з юних років захоплюється лижними гонками. Аліна посіла шосте місце у спринтерських змаганнях серед юніорок, що дозволило їй виконати норматив кандидатки у майстри спорту з біатлону.