Прикарпатська футболістка знову відзначилася у Лізі Чемпіонів – у ворота казашок

24 Сер, 2022 12:41

«Ворскла-Житлобуд-2» виграла свою групу й вийшла в другий раунд турніру.

Після розгромної перемоги над грузинським клубом “Ланчхуті” (5:0) у стартовій грі відбору далі українки змагалися у фіналі першого раунду кваліфікації, матчі якого відбувалися в Хорватії.

Суперницями підопічних Наталії Зінченко у матчі за вихід до другого раунду кваліфікації став казахстанський “БІІК-Шимкент”, який у півфіналі впевнено обіграв хорватський “Спліт” (5:1).

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

У першому таймі команди м’ячів не забивали. А от на початку другого «Ворскла-Житлобуд-2» вийшла вперед завдяки голу Катерини Корсун. А на 79-ій хвилині прикарпатка Роксолана Кравчук подвоїла перевагу українок і встановила остаточний рахунок поєдинку — 2:0. Цей м’яч став переможним та вивів команду до наступного етапу.

У другому раунді 24 команди посперечаються за 12 путівок до групового етапу.

Жеребкування: 1 вересня (14:00). Перші матчі 20/21 вересня, матчі-відповіді 28/29 вересня.