Спортсмени з Франківщини Артем Петрів та Богдан Тимчук здобули золото, а Роман Убанович та Оксана Куцій здобули срібло на Всесвітній Гімназіаді з боксу.

Всесвітня Гімназіада з боксу проходила з 17-го по 29 серпня у Бразилії, у місті Ріо-де-Жанейро.

Івано-Франківщину представляли п’ятеро спортсменів у двох вікових категоріях.

• Богдан Тимчук (СДЮСШОР, 63 кг),
  • Владислав Ящун (ДЮСШ Долина, 80 кг),
  • Артем Петрів (“Хазард”, понад 80 кг).

Серед боксерів 2009-2010 року народження:

• боротьбу за першість вів Дмитро Урбанович (Косівська ДЮСШ “Гірське орлятко”, 70 кг).

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Артем Петрів та Богдан Тимчук, а Роман Убанович та Оксана Куцій вибороли срібні нагороди.

Довідково: Збірна України з боксу стала переможцем загальнокомандного заліку Всесвітньої Гімназіади, здобувши 32 нагороди: 15 золотих, 12 срібних та 5 бронзових медалей.