Прикарпатські борці здобули найбільше нагород на всеукраїнському турнірі серед юніорів (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

23 Лип, 2024 17:07

Івано-Франківськ прийняв близько 150 спортсменів зі всієї України під час ХІІІ всеукраїнського турніру з вільної боротьби. Його присвятили ветеранам Прикарпаття та полеглим захисникам.

Про це пише “Галка” з посиланням на допис заступника голова Івано-Франківської ОВА Віталія Ільчишина.

Загалом спортсмени змагалися у десятьох вагових категоріях — від 45 до 110 кілограмів, а приїхали борці із різних областей: Харківської, Одеської, Полтавської, Київської, Тернопільської, Львівської та інших.

До фіналу пройшли найбільше борців саме з Франківщини. За підсумками змагань прикарпатські спортсмени вибороли перше загальнокомандне місце і здобули чотири золоті, п’ять срібних та одну бронзову нагороду.

“Івано-Франківщина славиться своїми талановитими спортсменами! Вітаю з перемогою і зі здобутими нагородами! Дякую наставникам, які доклали титанічних зусиль для своїх вихованців!”, — пише Ільчишин.