Прикарпатські енергетики вирушили на південь відновлювати зруйновану війною енергосистему (ФОТОФАКТ)

Автор: Зелінська Тетяна

29 Nov, 2022 10:46

Поділитись публікацією
Прикарпатські енергетики вирушили на південь відновлювати зруйновану війною енергосистему (ФОТОФАКТ)

Ще одна бригада «Прикарпаттяобленерго» вирушила на південь відновлювати зруйновану війною енергосистему. Цього разу це бригада ВДЕМ-2 Печеніжинської дільниці служби ліній під керівництвом майстра Дмитра Чорного.

Семеро прикарпатських енергетиків та дві одиниці техніки впродовж двох тижнів допомагатимуть колегам «Херсонобленерго» повертати світло в домівки змучених тривалою окупацією херсонців.

російські війська знищили практично всю енергетичну систему Херсона, контроль над яким Україна нещодавно повернула. Зважаючи на безпрецедентні руйнування високовольтних ліній та енергетичного обладнання, яких цинічно впродовж восьми місяців завдавала по багатій СЕС та ГЕС Херсонщині країна-агресор рф, ремонтно-відновлювальні роботи триватимуть не один тиждень і вимагають залучення чималої кількості висококваліфікованих фахівців.

Але заручившись допомогою колег з усієї України, вже незабаром вдасться вирішити і цю проблему. Першочергово потужності подають на критичну інфраструктуру міста і далі відразу ж побутовим споживачам. Як результат, такої плідної співпраці у звільненому від російських окупантів Херсоні вже почали підключати будинки до електропостачання. Станом на сьогодні заживлено близько 20 % побутових споживачів.

Тим часом на Миколаївщині з п’ятниці працює бригада з Коломиї, відбудовуючи знищені росією високовольтні мережі електропостачання.

“Зважаючи на постійні обстріли ворогом південного напрямку відновлювальні роботи енергетиків далекі від безпечних. Однак, молимо Господа, щоб захистив колег-енергетиків, яких вже охрестили другою армією України, та повернув здорових і неушкоджених додому”.