Прикарпатські енергетики зібрали 8 000 кришечок на переробку. Гроші передадуть пораненим воїнам (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

05 Чер, 2023 21:14

Поділитись публікацією
Прикарпатські енергетики зібрали 8 000 кришечок на переробку. Гроші передадуть пораненим воїнам (ФОТО)

Ще 33 кг пластикових кришечок, а саме 8 000 одиниць, які прикарпатські енергетики зібрали в рамках екологічної ініціативи «Кришечки добра» відправилися на переробку.

Зібраний пластик вирушив до музею Небесної Сотні – саме тут відбувається загальний збір по Івано-Франківську та Прикарпаттю. А вже звідси волонтери передадуть кришечки з маркування №2 на підприємство з переробки, де з непотребу виготовляють корисні речі.

Виручені за пластик кошти відправляють на потреби військовослужбовців, зокрема облаштування майданчика для реабілітації захисників. Це спільна ініціатива благодійного фонду «Лелекера» та «Першого добровольчого хірургічного шпиталю», інформує “Галка” з посиланням на АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Прикарпатські енергетики разом з партнерами БО «Лелекера» нагадують – літо розпочалося, тож зростає і попит на напої у пляшках. Об’єднавши зусилля, ми можемо зібрати за два-три місяці щонайменше 500 кг пластикових корочків, а це кілька тисяч гривень, які допоможуть захисникам у процесі реабілітації та повернення до повноцінного життя.

Розпочати впровадження корисної звички дуже просто – вдома чи в офісі облаштувати коробку або навіть пластикову пляшку для збору. А як збереться достатньо пластикових корків, варто лише відвезти їх до музею Небесної Сотні, що на вул. Коновальця, 46 в Івано-Франківську. Якщо музей закритий, пакунок можна залишити за янголами, які охороняють вхід.