Прикарпатські футболісти з вадами слуху у складі збірної вийшли до півфіналу Чемпіонату Європи

Автор: Іра Блаженко

29 Тра, 2024 09:22

20 травня 2024 року в турецькому місті Анталія стартував чемпіонат Європи з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху. Українська збірна, у складі якої троє прикарпатських футболістів, увійшла до півфіналу.

Про це пише “Галка” з посиланням на Івано-Франківську обласну асоціацію футболу.

У складі національної збірної троє прикарпатських футболістів – Володимир Рій (“Металіст” Івано-Франківськ), Олег Гринюк (“Кремінь” Пістинь) та Дмитро Белоусов (“Сокіл” Павлівка).

Збірна України згідно з жеребкуванням потрапила до групи “С” разом зі збірними Італії, Сербії та Данії.

• 1 тур: Італія – Україна – 1:1 (Гол: Леонід Морозов)
  • 2 тур: Данія – Україна  – 0:8 (Голи: Леонід Морозов – 3, Олександр Оленич – 2, Олександр Верещак, Дмитро Климентьєв та Ігор Реутов)
  • 3 тур: Україна – Сербія – 9:0 (Олег Гринюк – 2, Дмитро Доценко, Михайло Полянський, Леонід Морозов, Олександр Оленич, Богдан Мишенко, Олександр Верещака, один автогол).

Матч з Сербією було завершено на 70-й хвилині з рахунком 9:0. Сербська команда не змогла продовжити гру через відсутність запасних гравців. На 70-й хвилині на полі залишилося лише 6 гравців зі складу сербів, тому суддівська бригада прийняла рішення зупинити матч.

28 травня стартували чвертьфінальні поєдинки. Футболісти збірної України з рахунком 3:0 перемогли збірну команду Польщі і вийшли до 1/2 фіналу.

У півфінальному матчі, який відбудеться 30 травня, українські футболісти зійдуться у протистоянні з господарями чемпіонату Європи – збірною Туреччини.