Прикарпатські кікбоксери вибороли 13 медалей та допомогли Україні стати віцечемпіоном світу (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

25 Жов, 2023 10:30

З 18 по 22 жовтня у Німеччині, в Мюнхені пройшов Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA. На ньому виступили 38 країн та 2400 спортсменів. У складі збірної України змагалися і прикарпатські спортсмени. Вони здобули для збірної 7 золотих, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Про це пише Галка з посиланням на сторінку управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та сторінку пресслужби ISKA Ukraine.

Україна стала віцепереможцем Чемпіонату світу з кікбоксингу, посівши друге місце у турнірній таблиці. Українці загалом вибороли 52 золотих, 48 срібних та 74 бронзових медалей. Поступила Україна лише Німеччині в якої 110 / 95 / 115 медалей. Третє місце зайняла збірна Англії – 27 / 27 / 40.

У складі національної збірної України Івано-Франківську область представляв спортивний клуб “ADAMAS”. Вихованці клубу вибороли такі нагороди у своїх категоріях:

• Клюба Андрій(вікова категорія 18+,вагова -65кг)- 3 місце в розділі лайт-контакт;
  • Онищенко Андрій (вікова категорія 18+,вагова -65кг) -2 місце лайт-контак; 3 місце поінт-файтинг.

Кікбоксери тренуються під керівництвом тренерів: Грешка Ростислава, Вороха Василя, Грешка Романа.