Прикарпатські міграційники передали гумдопомогу для херсонських колег (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

25 Лис, 2022 18:14

Поділитись публікацією
Прикарпатські міграційники передали гумдопомогу для херсонських колег (ФОТО)

Працівники міграційна служба в Івано-Франківської області передали для колег у звільнений Херсон продукти, засоби гігієни та інше.

З повагою і любов’ю до незламних херсонців, які не скорилися окупантам. Не зважаючи на важкі обставини і лиху годину, вони залишалися українцями, зберігали віру і надію, що у таврійський край обов’язково повернеться Україна. Попри терор і погрози, зневагу, залякування і викрадення.

Україна повертається у звільнений Херсон. Звісно, там ще незатишно і небезпечно, бо ворог продовжує тероризувати цивільне населення постійними артобстрілами міста, вбиває людей і знищує житло, украй складною є ситуація з відновленням інфраструктури життєдіяльності.

25 листопада колектив міграційної служби Івано-Франківської області адресно долучається до гуманітарної допомоги херсонцям. Спорядили автомобіль з найнеобхіднішим для колег з міграційної служби Херсонської області, інформує “Галка”.

“Переконані, що продукти харчування, в тому числі, довгострокового зберігання, питна вода, домашні закрутки, а також різні смаколики, мийні засоби і предмети особистої гігієни, та навіть запашний прикарпатський хліб і натуральний карпатський чай допоможуть херсонським сім’ям відчути, що зі своїми тривогами і труднощами вони не наодинці. Знаємо, що така ж допомога щодня спрямовується до Херсону з усієї України”, – йдеться у дописі.