Прикарпатські поліціянти – чемпіони України з таеквондо (ФОТО)

Автор: Застава Максим

29 Вер, 2021 18:09

Минулими вихідними у Львові відбувся Кубок України з таеквондо, в якому першість, золоті медалі та кубок здобули поліціянти Івано-Франківщини Анастасія Авраменко та Нестор Фоя.

Як повідомляють в обласній поліції, загалом за перемогу змагалися понад 950 спортсменів зі всієї України. За результатами поєдинків, інспекторка кадрового забезпечення обласної поліції Анастасія Авраменко зайняла перше місце у ваговій категорії до 50 кілограмів, а її колега, інспектор роти патрульної поліції особливого призначення «Івано-Франківськ» Нестор Фоя, здобув перемогу у ваговій категорії до 70 кілограмів, а також виборов першість у командному спарингу.

Молоді спортсмени увійшли до складу Національної збірної України. Тепер вони готуються до чемпіонату Європи, який восени відбудеться в Іспанії.

До слова, Нестор Фоя – багаторазовий чемпіон України таеквондо, майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу;

Анастасія Авраменко – дворазова майстриня спорту України й багаторазова чемпіонка України з таеквондо.