Прикарпатські рятувальники провели захід «Безпечне майбутнє» для вимушених переселенців (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

28 Лип, 2022 17:14

Поділитись публікацією
Прикарпатські рятувальники провели захід «Безпечне майбутнє» для вимушених переселенців (ФОТО)

З нагоди Дня Української Державності Прикарпатські рятувальники провели захід «Безпечне майбутнє» для внутрішньо переміщених осіб.

Рятувальники не упускають жодної можливості,щоб навчити якомога більше людей правилам безпеки.

І сьогодні,і в день Української державності, Прикарпатські рятувальники організували цікавий,а головне корисний захід для сімей,що тимчасово проживають в Івано-Франківську.

Всі бажаючі змогли навчитися правил поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами. Піротехніки ГУ ДСНС  продемонстрували муляжі найбільш поширених небезпечних знахідок та розповіли детально про кожен боєприпас і небезпеку, яку він таїть у собі.

Працівники Пункту охорони здоров’я  ЦЗД ГУ ДСНС показали основні способи й методи зупинення кровотечі за допомогою спеціальних та підручних засобів, фіксації верхніх і нижніх кінцівок при переломах та вивихах, надання першої домедичної допомоги при порушеннях або зупинці дихання, серцево-судинних порушеннях.

Також показали,як  правильно  накладати турнікет, а всі бажаючі мали можливість на манекені закріпити набуті навички.

Як уникнути стресових ситуацій ,всім присутнім розповіли психологи ЦЗД ГУ ДСНС ,а для діток психологами було організовано цікаві тренінги та майстер-класи.

Також дітки мали можливість спуститися на круто-похилій переправі, сфотографуватися з собаками кінологічного відділення, повеселитися та позмагатися на спритність, влучність та силу в імпровізованих змаганнях за зразком “Firefighter Combat Challenge”.

Учасники заходу,а це близько сотні осіб,подякували рятувальникам за те,що змогли на деякий час забути про все пережите,а головне навчитися діям у критичних ситуаціях.