Прикарпатські рятувальники зайняли призові місця на Чемпіонаті України з гірського туризму

Автор: Жанна Головенко

29 Тра, 2024 15:40

Команда гірських рятувальників з Прикарпаття посіла призові місця на Чемпіонаті України з спортивного гірського туризму.

Про це пише “Галка” з посиланням на допис ГУ ДСНС Івано-Франківської області.

Впродовж чотирьох днів, на Чатових скелях поблизу міста Львів, відбувся XXVII Чемпіонат України з спортивного гірського туризму, участь у якому взяло понад 100 учасників із 14 регіонів України.

За результатами змагань на дистанції 5 класу «Рятувальні технічні прийоми», заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківської області Роман Братчук, разом із волонтеркою Дар’єю Риженко посіли перше місце. Та на цій же дистанції рятувальники Василь Дутчак та Денис Бойчук посіли друге місце.
Також на відкритті даних змагань Братчуку Роману вручили нагороду за перше місце по рейтингу “Кращий спортсмен в змаганнях на дистанціях з гірського туризму у 2023 році.

“Завдяки таким змаганням, гірські рятувальники відточують свої професійні навички, задля забезпечення безпеки та рятування життів в гірській місцевості”, — йдеться у дописі.