Прикарпатські роботодавці отримали понад 10 мільйонів гривень компенсації за працевлаштування ВПО

Автор: Зелінська Тетяна

20 Nov, 2023 19:19

Поділитись публікацією
Прикарпатські роботодавці отримали понад 10 мільйонів гривень компенсації за працевлаштування ВПО

518 роботодавців з Івано-Франківщини вже отримали компенсацію витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Програма діє в Україні з 20 березня 2022 року.

Про це «Галка» інформує з посиланням на Івано-Франківський обласний центр зайнятості.

Від початку дії програми 518 роботодавців з Івано-Франківщини працевлаштували 879 внутрішньо переміщених осіб та отримали компенсацію на суму понад 10 400 000 гривень. Цьогоріч 218 роботодавців написали заяви на отримання грошової компенсації, адже надали роботу 365 людям з-поміж ВПО.

Роботодавці, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати компенсацію витрат на оплату праці таких працівників протягом двох місяців у розмірі 6700 гривень.

Для отримання компенсації роботодавець повинен не раніше, ніж через п’ять календарних днів після працевлаштування ВПО подати до служби зайнятості заяву про компенсацію витрат: 

– в електронній формі – через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія; 

– в паперовій формі – особисто під час відвідування служби зайнятості або надіслати на адресу електронної пошти центру зайнятості за місцем реєстрації роботодавця.

Детальніше про процедуру надання компенсації можна прочитати на сайті Державної служби зайнятості за посиланням – https://is.gd/1bbBH9.

Або звернутися за консультацією до фахівців Івано-Франківської обласної служби зайнятості за номером телефона гарячої лінії – (066) 655 40 33.