Прикарпатські рятувальники повернулися з зони проведення ООС (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

03 Nov, 2021 09:37

Прикарпатські рятувальники повернулися з зони проведення ООС (ФОТО)

У період з 1 вересня по 31 жовтня, зведений підрозділ Головного управління ДСНС України в області у складі 20 чоловік та 3 одиниці техніки, виконував роботи із відновлення пошкоджених будинків, приватних житлових секторів і об’єктів інфраструктури та майна на території Донецької області.

Загалом Прикарпатськими рятувальниками відновлено 81 будівлю, за що неодноразово чули слова вдячності від місцевих жителів.
Жоден з рятувальників не повернувся без нагороди. Від керівників місцевих військово-цивільних адміністрацій та місцевих органів влади, надзвичайники отримали почесні грамоти та подяки. Також, за якісне виконання завдань у складі операції Об’єднаних сил, рятувальники нагороджені нагрудними знаками «За розвиток Донеччини».
Керівництво та особовий склад тепло привітали із поверненням на рідну землю своїх колег:

«Ви з честю та гідністю виконали покладені на Вас обов’язки. Це справді героїчна праця, бо тільки завдяки Вам та колегам з інших областей, сотні сімей зможуть повернутися в відновлені Вами домівки, саме ви дали шанс цим людям повернутися додому і це безцінно. Ви гідно представили наш гарнізон. Щиро дякую кожному з вас за роботу» – зазначив у привітальному слові перший заступник начальника ГУ ДСНС України в області полковник Ігор Оксентюк.

Після проведення експрес-тестування на COVID-19, рятувальники роз’їхалися по домівках, де їх вже зачекалися рідні.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry